Ośrodek Szkoleniowy „PRYMUS”

Z firmą CFR plus Pychotki współpracujemy już drugi rok przy Projektach Szkoleń Unijnych i komercyjnych. Firma wywiązuje się należycie z powierzonych zadań, jest punktualna, rzetelna i twórcza. Obsługa cateringowa na wysokim poziomie zadowala naszych wymagających klientów , którymi są pracownicy banków. Różnorodność proponowanego menu i wykonanie potraw zawsze spotyka się z naszym uznaniem.

Z przyjemnością polecamy Firmę CFR plus Pychotki.
Ośrodek Szkoleniowy "PRYMUS"
Ul. Ostrogórska 33a/341, 41-200 Sosnowiec

ASInfo – agencja sportowa

Przygotowanie pierwszej komunii od A do Z wzorowe. Stoły? Krzesła? Zastawa? To dla firmy Pani Basi nie problem. Wszystko to ma w swojej ofercie. A posiłki na komunie rewelacyjne. Śmiało można stwierdzić, że w żadnej restauracji, nawet najwyższej

klasy nie ma tak smacznego jedzenia i tak ładnie podanego. Wszyscy goście byli zachwyceni poziomem obsługi, estetyką podania oraz wyśmienitym smakiem potraw.

Andrzej Łukaszewicz
ASInfo - agencja sportowa

Anna Durbas

Witam,

Chciałam bardzo serdecznie podziękować za catering. Wszystko było po prostu przepyszne. Niestety najszybciej pozbyliśmy się rosołu, który był powalający - Dziadkowie dodatkowo wzięli na wynos 🙂 Drugie danie również było szeroko komentowane - zwłaszcza ziemniaczki - teściowa powiedziała, że podpatrzy sposób to może kiedyś zrobi ...

Dla mnie hitem była brukselka, którą ubóstwiam w przeciwieństwie do męża i dlatego rzadko ją jadamy. Ale Pani brukselka przypomniała mi taką brukselkę jak w dzieciństwie robiła dla mnie babcia - po prostu rewelacja.

Dlatego jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję, bo Pani obiady zawsze są ucztą kulinarną!!!

Pozdrawiam, Anna Durbas

Andrzej Cieślik

W imieniu Stowarzyszenia Osób po Przeszczepie Serca i swoim własnym, pragnę Pani podziękować za super zorganizowanie Spotkania Opłatkowego. Dania przygotowane przez Panią były wyśmienite i wszystkim smakowały. Dania znikały w iście ekspresowym tempie, ja niestety pochłonięty obowiązkami nie na wszystkie się "załapałem" (żal mi szczególnie zupy). Ala taka czasami jest rola współorganizatora. Najważniejsze, że goście byli zadowoleni a przecież o to chodziło.

Mimo niesprzyjającej aury frekwencja zaproszonych gości była niespodziewanie duża, nawet przekraczała nasze oczekiwania. Panie obsługujące spotkanie mimo niedostatków w zastawie stanęły na wysokości zadania i tą drogą też im bardzo dziękujemy za sprawną obsługę.

Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY!!! licząc na dalszą współpracę.

Pozdrawiam serdecznie
Andrzej Cieślik

Kołodziejczyk Ubezpieczenia

Pełen profesjonalizm.
Miły i rzeczowy kontakt, bogata i bardzo pyszna oferta, punktualnie i bez żadnych niespodzianek.
A co najważniejsze, cierpliwe i wyrozumiałe podejście do klienta. Polecam,pozdrawiam i życzę samych sukcesów

Robert i Magdalena Kołodziejczyk
Kołodziejczyk Ubezpieczenia.

Wszystkim klientom korzystającym z usług cateringowych pychotki.pl chcielibyśmy bardzo podziękować za zaufanie jakim obdarzyli naszą firmę. Czujemy się niezmiernie wyróżnieni mogąc kontynuować współpracę i podejmować nowe zlecenia.